№ 119 від 07 червня 2023 року "Про громадське обговорення проєкту договору про співробітництво Висоцької сільської територіальної громади та Сарненської міської територіальної громади"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

07 червня 2023 року                                                                                     № 119

Про громадське обговорення проєкту договору

про співробітництво Висоцької сільської територіальної громади

та Сарненської міської територіальної громади

Керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», з метою організації співробітництва між Висоцькою сільською територіальною громадою та Сарненської міською територіальною громадою:

1. Управлінню освіти Сарненської міської ради:

1) провести громадське обговорення проєкту договору про співробітництво Висоцької сільської територіальної громади та Сарненської міської територіальної громади у сфері освіти у формі делегування Сарненській міській територіальній громаді виконання комунальною установою «Сарненский центр професійного розвитку педагогічних працівників» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області наступних завдань з передачею їй відповідних ресурсів (далі – проєкт договору про співробітництво):

- сприяння підвищенню професійного розвитку педагогічних працівників закладів освіти Висоцької сільської територіальної громади, їх консультування та психологічна підтримка;

- допомога у розробленні внутрішніх документів закладів освіти, освітніх програм, навчальних програм з навчальних предметів/інтегрованих курсів;

- підготовка закладів освіти до проведення супервізії;

- координація діяльності професійних спільнот педагогічних працівників (методичних об’єднань, творчих груп) закладів освіти;

- забезпечення професійного зростання педагогічних працівників на основі створеної бази даних програм підвищення кваліфікації, інших джерел інформації (вебресурсів) та оприлюдненої на вебсайті Центру.

2) надати за результатами роботи на розгляд ради проєкт рішення про схвалення проєкту договору про співробітництво.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

119-Про громадське обговорення проєкту договору про співробітництво Висоцької сільської територіальної громади та Сарненської міської територіальної громади.docx.docx

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"