, Головний редактор

№358 від 30 грудня 2022 року "Про вивчення, оцінку та громадське обговорення пропозиції в.о. Висоцького сільського голови Людмили Гури про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у сфері освіти  "

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А                                                           Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я                                              МІСЬКОГО ГОЛОВИ

                     

                                                                                                          

 

 

30 грудня 2022 року

№ 358

 

 

Про вивчення, оцінку та громадське обговорення пропозиції в.о. Висоцького сільського голови Людмили Гури про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у сфері освіти

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42, частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі рішення Сарненської міської ради від 23.12.2022 № 1116 «Про забезпечення  вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції в.о. Висоцького сільського голови Людмили Гури про початок переговорів з питань організації  співробітництва територіальних громад у сфері освіти»:

 

  1. Виконавчому комітету Сарненської міської ради:

 - провести вивчення та оцінку щодо відповідності потребам Сарненської міської територіальної громади пропозиції в.о. Висоцького сільського голови Людмили Гури від 07.12.2022 № 1251/02-22 про початок переговорів з питань співробітництва територіальних громад (далі – Пропозиція), а саме між: Висоцькою сільською територіальною громадою та Сарненською міською територіальною громадою у сфері освіти у формі делегування Сарненській міській територіальній громаді виконання одного чи декількох завдань з передачею їй відповідних ресурсів;

- надати за результатами роботи на розгляд ради Пропозицію та проєкт рішення про надання згоди на організацію співробітництва чи відмову та делегування представника (представників) до комісії для підготовки проєкту договору про співробітництво територіальних громад.

  1. Управлінню освіти Сарненської міської ради провести громадське обговорення Пропозиції.
  2. Організацію виконання цього розпорядження покласти на начальника управління освіти Сарненської міської ради Діану КОШКІНУ, а контроль - на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

 

 

 

Міський голова                                                                          Руслан СЕРПЕНІНОВ


 

Прикріплені файли
№358 від 30 грудня 2022 року "Про вивчення, оцінку та громадське обговорення пропозиції в.о. Висоцького сільського голови Людмили Гури про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у сфері освіти  ".docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Цепцевицького старостинського округу №7"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Ремчицького старостинського округу №6"

Документи → Проєкти рішень ради
24 квітня 2024
Про затвердження Програми забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2025-2027 роки

Документи → Проєкти рішень ради
24 квітня 2024
Про затвердження Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністюна 2025-2027 роки  

Пошук документів