С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А                                                           Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я                                              МІСЬКОГО ГОЛОВИ

30 грудня 2022 року

№ 358

Керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42, частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі рішення Сарненської міської ради від 23.12.2022 № 1116 «Про забезпечення  вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції в.о. Висоцького сільського голови Людмили Гури про початок переговорів з питань організації  співробітництва територіальних громад у сфері освіти»:

1. Виконавчому комітету Сарненської міської ради:

- провести вивчення та оцінку щодо відповідності потребам Сарненської міської територіальної громади пропозиції в.о. Висоцького сільського голови Людмили Гури від 07.12.2022 № 1251/02-22 про початок переговорів з питань співробітництва територіальних громад (далі – Пропозиція), а саме між: Висоцькою сільською територіальною громадою та Сарненською міською територіальною громадою у сфері освіти у формі делегування Сарненській міській територіальній громаді виконання одного чи декількох завдань з передачею їй відповідних ресурсів;

- надати за результатами роботи на розгляд ради Пропозицію та проєкт рішення про надання згоди на організацію співробітництва чи відмову та делегування представника (представників) до комісії для підготовки проєкту договору про співробітництво територіальних громад.

1. Управлінню освіти Сарненської міської ради провести громадське обговорення Пропозиції.
  2. Організацію виконання цього розпорядження покласти на начальника управління освіти Сарненської міської ради Діану КОШКІНУ, а контроль - на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                          Руслан СЕРПЕНІНОВ

№358 від 30 грудня 2022 року "Про вивчення, оцінку та громадське обговорення пропозиції в.о. Висоцького сільського голови Людмили Гури про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у сфері освіти  ".docx

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"