С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

05 червня 2023 року                                                                                № 117

Про порядок використання захисних

споруд цивільного захисту

Відповідно до статті 361 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 19 Кодексу цивільного захисту України, наказу Міністерства внутрішніх справ України від 09.07.2018 № 579 «Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2018  за № 879/32331 та з метою збереження життя і здоров’я населення громади та працюючого персоналу під час сигналу «Повітряна тривога»:

1. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради Максимук Ользі Анатоліївні забезпечити порядок відкриття захисної споруди цивільного захисту під час повітряної тривоги, за адресою: м. Сарни, вул. Ковельська, 9 (Комунальний заклад "Центр дитячої та юнацької творчості"), у зв’язку з відсутністю працівника охорони будівлі у штатному розписі закладу (заклад перебуває під електронною системою охорони).
  2. Директору комунального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості" Сарненської міської ради Березовському Володимиру Володимировичу передати ключі від захисної споруди згідно з актом приймання-передачі відповідальній особі комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради.
  3. Директору закладу дошкільної освіти (ясла садок) №4 «Сонечко» Сарненської міської ради Гриневич Марії Григорівні забезпечити порядок відкриття захисної споруди цивільного захисту під час повітряної тривоги, за адресою: м.Сарни, вул. Степана Бандери, 8, у зв’язку з відсутністю працівника охорони будівлі у штатному розписі закладу (заклад перебуває під електронною системою охорони).
  4. Виконуючому обов’язки директора комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської міської ради Лімонову Еріку Михайловичу передати ключі від захисної споруди згідно з актом приймання-передачі відповідальній особі закладу дошкільної освіти (ясла садок) №4 «Сонечко» Сарненської міської ради.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника Сарненського міського голови Тараса ДРАГАНЧУКА.

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 117 від 05 червня 2023 року "Про порядок використання захисних споруд цивільного захисту".docx.docx

03 травня 2024
№ 262 від 30 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"