№321 від 07 грудня 2022 року "Про громадське обговорення проєкту договору про співробітництво"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

07 грудня 2022 року                                                                                            № 321

Про громадське обговорення проєкту

договору про співробітництво

Керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», з метою організації співробітництва між Клесівською селищною територіальною громадою та Сарненською міською територіальною громадою:

1. Управлінню освіти Сарненської міської ради:

- до 22 грудня 2022 року провести громадське обговорення проєкту договору про співробітництво  Клесівської селищної територіальної громади та Сарненської міської територіальної громади у сфері освіти у формі делегування Сарненській міській територіальній громаді виконання комунальною установою “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області декількох завдань з передачею їй відповідних ресурсів;

- надати за результатами роботи на розгляд ради проєкт рішення про схвалення проєкту договору про співробітництво.

1. Призначити відповідальною особою за прийняття пропозицій та зауважень до проєкту договору провідного юрисконсульта центру фінансово-господарського забезпечення управління освіти Сарненської міської ради Заяць Віту Адамівну.
  2. Організацію виконання цього розпорядження покласти на начальника управління освіти Сарненської міської ради Діану КОШКІНУ, а контроль за виконанням – на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

Документи → Проєкти рішень ради
15 квітня 2024
Про дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок, управління спадщиною на які перейшло до Сарненської міської ради