№230 від 27 вересня 2022 року "Про вивчення, оцінку та громадське обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

27 вересня 2022 року                                                                                   № 230

Про вивчення, оцінку та громадське

обговорення пропозиції про початок

переговорів з питань організації

співробітництва територіальних громад

Керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42, частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі рішення Сарненської міської ради від 19.09.2022 № 967 «Про забезпечення вивчення, оцінки та громадське обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад»:

1. Виконавчому комітету Сарненської міської ради до 07.10.2022 року провести:

вивчення, оцінку відповідності потребам Сарненської міської територіальної громади, а також громадське обговорення пропозиції Клесівського селищного голови від 08.09.2022 № 1227/04-05 про початок переговорів з питань співробітництва територіальних громад, а саме між Клесівською селищною територіальною громадою та Сарненською міською територіальною громадою у сфері освіти у формі делегування Сарненській міській територіальній громаді виконання одного чи декількох завдань з передачею їй відповідних ресурсів;

надати за результатами роботи на розгляд ради пропозицію та проект рішення про надання згоди на організацію співробітництва чи відмову та делегування представника (представників) до комісії для підготовки проекту договору про співробітництво територіальних громад.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024