, Головний редактор

ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ВІДЗНАЧИЛИ У ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Сьогодні, 9 листопада, у День працівників культури та аматорів народного мистецтва представників закладів культури громади привітали Сарненський міський голова Руслан Серпенінов та голова районної ради Ярослав Яковчук.
Руслан Петрович висловив вдячність працівникам сфери культури за постійне створенння свят, за те, що дарують радість та несуть культуру до сердець та душ мешканців громади. А ще вручив Грамоти Сарненської міської ради представникам галузі.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро надання згоди на прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади телемедичного обладнання

Документи → Проєкти рішень радиПро визначення балансоутримувача окремих квартир, які не перебувають у приватній власності у списаних з балансу багатоквартирних будинків

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 29 листопада 2021 року "Про розгляд звернення (особа), жительки с. Довге Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень ради Про затвердження висновків про вартість майна

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Листопад№272 від 24 листопада 2021 року "Про скликання позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання"

Пошук документів

Корисні посилання