ВИСОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

САРНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

28 лютого 2023 року                                                                                        № 17/49

Про утворення та затвердження складу комісії з підготовки проєкту договору про співробітництво Висоцької сільської територіальної громади та Сарненської міської територіальної громади

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 7 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі рішення Висоцької сільської ради від 18.11.2022 № 676 «Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад», рішення Сарненської міської ради від 10.02.2023 № 1177 «Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад», з метою підготовки проєкту договору про співробітництво Висоцької сільської територіальної громади та Сарненської міської територіальної громади:

1. Утворити комісію з підготовки проєкту договору про співробітництво Висоцької сільської територіальної громади та Сарненської міської територіальної громади у сфері освіти у формі делегування Сарненській міській територіальній громаді виконання комунальною установою «Сарненський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області декількох завдань з передачею їй відповідних ресурсів (далі – Комісія) та затвердити її персональний склад згідно з додатком, що додається.
  2. Комісії протягом 60 днів підготувати та надати до Висоцької сільської ради та Сарненської міської ради проєкт договору про співробітництво Висоцької сільської територіальної громади та Сарненської міської територіальної громади у сфері освіти у формі делегування Сарненській міській територіальній громаді виконання комунальною установою «Сарненський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (далі – Центр) наступних завдань зпередачею їй відповідних ресурсів (далі – проєкт договору):

- сприяння підвищенню професійного розвитку педагогічних працівників закладів освіти Висоцької сільської територіальної громади, їх консультування та психологічна підтримка;

- допомога у розробленні внутрішніх документів закладів освіти, освітніх програм, навчальних програм з навчальних предметів/інтегрованих курсів;

- підготовка закладів освіти до проведення супервізії;

- координація діяльності професійних спільнот педагогічних працівників (методичних об’єднань, творчих груп) закладів освіти;

- забезпечення професійного зростання педагогічних працівників на основі створеної бази даних програм підвищення кваліфікації, інших джерел інформації (вебресурсів) та оприлюдненої на вебсайті Центру.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишити за виконуючою обов’язки Висоцього сільського голови Людмилою ГУРОЮ та Сарненським міським головою Русланом СЕРПЕНІНОВИМ.

Виконуюча обов’язки Висоцького сільського голови

______________ Людмила ГУРА

Сарненський міський голова

______________ Руслан СЕРПЕНІНОВ