оголошення про проведення го проєкту договору

Відповідно до статті 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» , на підставі рішення Сарненської міської ради від 11 листопада 2022 року № 1017 «Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад», спільного розпорядження Клесівського селищного голови та Сарненського міського голови від 25 листопада 2022 року № 197/306 «Про утворення комісії з підготовки проекту договору про співробітництво територіальних громад та затвердження її складу», розпорядження Сарненського міського голови від 07 грудня 2022 року № 321 «Про громадське обговорення проекту договору про співробітництво»,

управління освіти Сарненської міської ради буде проводити громадське обговорення проекту договору про співробітництво Клесівської селищної територіальної громади та Сарненської міської територіальної громади у сфері освіти, у формі делегування Сарненській міській територіальній громаді виконання декількох завдань з передачею їй відповідних ресурсів.

Громадське обговорення проводитиметься:

20 грудня 2022 року о 11:00, за адресою: м. Сарни, вул. Демократична, 17.

Громадськість, у межах строку громадського обговорення, має право подати в письмовій чи усній формі зауваження та пропозиції. Одержані протягом встановленого строку пропозиції та зауваження підлягають обов’язковому розгляду та врахуванню чи вмотивованому відхиленні організатором громадських обговорень.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення — провідний юрисконсульт центру фінансово-господарського забезпечення управління освіти Сарненської міської ради Заяць Віта Адамівна.

Поштова адреса: 34502, м. Сарни, вул. Демократична, 17.

Електронна адреса: znz2021@ukr.net

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024