, Головний редактор

№1116 від 23 грудня 2022 року "Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції в.о. Висоцького сільського голови Людмили Гури про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у ..."

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

23  грудня  2022 року

                                      №1116

 

Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського

обговорення пропозиції в.о. Висоцького сільського голови

Людмили Гури про початок переговорів з питань

організації співробітництва територіальних громад у сфері освіти

 

Керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі пропозиції в.о. Висоцького сільського голови Людмили Гури від 07.12.2022 № 1251/02-22 та рішення Висоцької сільської ради від 18.11.2022 № 676 «Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Доручити Сарненському міському голові Руслану СЕРПЕНІНОВУ забезпечити:

- проведення виконавчим комітетом Сарненської міської ради вивчення, оцінки щодо відповідності потребам територіальної громади та громадське обговорення пропозиції в.о. Висоцького сільського голови Людмили Гури від 07.12.2022 № 1251/02-22 (далі – пропозиція) про початок переговорів з питань співробітництва територіальних громад, а саме: між Висоцькою сільською територіальною громадою та Сарненською міською територіальною громадою у сфері освіти, у формі делегування Сарненській міській територіальній громаді виконання декількох завдань з передачею їй відповідних ресурсів;

- підготовку та надання Сарненській міській раді пропозиції та проєкта рішення про надання згоди на організацію співробітництва чи відмову та делегування представника (представників) до комісії для підготовки проєкту договору про співробітництво територіальних громад.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та  інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев), з питань освіти, культури, молоді та спорту (Оксана Куліш), а організацію виконання – на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

 

 

 

Міський голова                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
№1116 від 23 грудня 2022 року "Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції в.о. Висоцького сільського голови Людмили Гури про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у ...".docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Цепцевицького старостинського округу №7"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Ремчицького старостинського округу №6"

Документи → Проєкти рішень ради
24 квітня 2024
Про затвердження Програми забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2025-2027 роки

Документи → Проєкти рішень ради
24 квітня 2024
Про затвердження Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністюна 2025-2027 роки  

Пошук документів