24 вересня 2021 року

центральна районна лікарня»

Сарненської міської ради наміру

передачі майна в оренду

Розглянувши звернення комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради від 04.08.2021 року №930, відповідно до Законів України «Про оренду державного та комунального майна» (зі змінами), Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 р. № 483 (зі змінами),  рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №119 «Про включення об’єктів оренди комунальної власності Сарненської міської територіальної громади до переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду» (зі змінами), керуючись статтями 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Погодити комунальному некомерційному підприємству «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради намір передачі майна в оренду, а саме: частина виробничого будинку «Харчоблок, пральня, лабораторія» комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради, 1 поверх (нежитлове приміщення - кабінет), площею 12,2 кв.м., за адресою: м. Сарни, вул.Ярослава Мудрого, 3, що перебуває на балансі комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради.
  2. Затвердити умови і додаткові умови передачі майна в оренду, а саме: частина виробничого будинку «Харчоблок, пральня, лабораторія» комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради, 1 поверх (нежитлове приміщення - кабінет), площею 12,2 кв. м., за адресою: м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, 3.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І. Ф.), а організацію виконання рішення – на заступника міського голови Міщеню В. П.

Міський голова                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток 1 до рішення міської ради

від  24.09.2021 № 482

Умови та додаткові умови передачі в оренду

частини виробничого будинку «Харчоблок, пральня, лабораторія» комунального

1 поверх (нежитлове приміщення - кабінет), площею 12,2 кв.м., за адресою:

Рівненська область, місто Сарни, вулиця Ярослава Мудрого, 3

Умови оренди :

Назва об’єкта оренди – частина виробничого будинку «Харчоблок, пральня, лабораторія» комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради, 1 поверх (нежитлове приміщення - кабінет);

Адреса об’єкта оренди :

частина виробничого будинку «Харчоблок, пральня, лабораторія» комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради, 1 поверх (нежитлове приміщення - кабінет), що знаходиться за адресою: м. Сарни вул. Ярослава Мудрого, 3;

Згідно з рішенням Сарненської міської ради від 25.02.2021 № 119 «Про включення об’єктів оренди комунальної власності Сарненської міської територіальної громади до переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду» (зі змінами) об'єкт включений до Переліку об'єктів, щодо яких прийнято рішення про намір передачі майна в оренду із проведенням аукціону. Перелік першого типу.

Балансоутримувач – комунальне некомерційне підприємство «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради, код ЄДРПОУ 01999796.

Розмір річної орендної плати встановлюється на рівні 12 відсотків вартості об’єкта оренди.

Додаткові умови оренди :

• строк оренди – 4 роки 11 місяців;
  • цільове призначення об’єкта оренди за пропозицією балансоутримувача - не може бути використаний за будь-яким цільовим призначенням відповідно до пункту 29 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2021 р. №483.
  • орендар має право за письмовою згодою уповноваженого органу управління, до сфери управління якого належить балансоутримувач, передати в суборенду комунальне майно;
  • належність об’єктів оренди до пам’яток культурної спадщини - не належить;
  • використання об’єктів оренди за цільовим призначенням – розміщення магазину (торгівельної точки) ритуальних послуг;
  • відшкодування витрат балансоутримувачу на утримання орендованого майна та відшкодування наданих комунальних послуг з умовою недопущення утворення заборгованості по наданих послугах;
  • утримання в належному технічному стані конструктивних елементів об’єкта оренди та прилеглої території, підтримання привабливого зовнішнього вигляду та благоустрою прилеглої території, забезпечення дотримання санітарно-екологічних норм, протипожежних заходів та заходів цивільної безпеки відповідно до вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», забезпечення умов праці;
  • здійснення невід’ємних поліпшень об’єкта оренди можливе тільки у разі прийняття рішення Сарненською міською радою про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень комунального майна;
  • здійснення поточного та/або капітального ремонту можливе за згодою балансоутримувача об’єкта оренди.

Секретар ради                                                                                 Андрій МИЧКА

№482 від 24 вересня 2021 року "Про погодження КНП «Сарненська центральна районна лікарня»   Сарненської міської ради наміру передачі майна в оренду".doc

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"