, Адміністратор

№240 від 28 травня 2021 року "Про погодження наміру щодо передачі нерухомого майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оренду та затвердження умов і додаткових умов щодо його передачі"

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

28 травня 2021 року 

                                        № 240

 

Про погодження наміру щодо передачі нерухомого майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оренду та затвердження умов і додаткових умов щодо його передачі

 

 

 

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю  «Сарни Агро» щодо наміру оренди кабінету на другому поверсі адмінприміщення, розташованого по вул.Центральній,77 в с.Люхча Сарненського району, з метою погодження наміру Сарненської міської ради щодо передачі нерухомого майна комунальної власності в оренду та затвердження умов і додаткових умов передачі цього майна, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» (зі змінами), Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 (зі змінами), на підставі статей 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Погодити намір Сарненської міської ради щодо передачі нерухомого майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади – кабінету на другому поверсі адмінприміщення, розташованого по вул.Центральна, 77 с.Люхча Сарненського району, в оренду.
  2. Затвердити умови і додаткові умови передачі в оренду майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, згідно з додатком.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (М. Шапірко) та заступника міського голови В.Міщеню.

 

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ
                                                              Додаток

до рішення Сарненської міської ради

від   28.05. 2021 № 240

 

Умови і додаткові умови передачі в оренду кабінету на другому поверсі адмінприміщення розташованого по вул.Центральній, 77 с.Люхча, Сарненського району

Умови оренди :

Назва об’єкта оренди – частина адмінприміщення.

         Адреса об’єкта оренди - вул.Центральна,77  с.Люхча Сарненського району.

Згідно рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 № 119 «Про включення об’єктів оренди комунальної власності Сарненської міської територіальної громади до переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду» (із змінами) об'єкт включений до Переліку об'єктів, щодо яких прийнято рішення про намір передачі майна в оренду із проведенням аукціону. Перелік першого типу.

Опис об’єкта – загальна площа частини приміщення, що здається в оренду – 11,9 кв.м., кабінет, розташований на другому поверсі двоповерхової цегляної будівлі.

Балансоутримувач – Сарненська міська рада, код ЄДРПОУ 04057770.

Стартова місячна орендна плата – в розрахунку за місяць оренди та становить 1 відсоток вартості об’єкта оренди, визначеної відповідно до статті 8 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Додаткові умови оренди :

  • строк оренди – 2 роки;
  • цільове призначення об’єкта за пропозицією балансоутримувача - для розміщення офісного приміщення;
  • майно не може бути передане в суборенду п.3 ст.15 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна»;

 

  • належність об’єкта оренди до пам’яток культурної спадщини - не належить;
  • використання об’єкта оренди за цільовим призначенням - для розміщення офісного приміщення;
  • відшкодування витрат балансоутримувачу на утримання орендованого майна та відшкодування наданих комунальних послуг з умовою недопущення утворення заборгованості по наданих послугах;
  • утримання в належному технічному стані Об’єкта оренди та прилеглої території, підтримання привабливого зовнішнього вигляду та благоустрою прилеглої території, забезпечення дотримання санітарно-екологічних норм, протипожежних заходів та заходів цивільної безпеки відповідно до вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», забезпечення умов праці.

 

Секретар ради                                                                                              Андрій Мичка

 

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
14 червня 2024
№ від 14 червня 2024 року "Про сприяння розвитку молодіжних громадських об’єднань, молодіжних рад, молодіжної інфраструктури"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
13 червня 2024
№ від 13 червня 2024 року "Про роботу Відділу соціального захисту Сарненської міської ради за період 2023-2024 роки "

Документи → Нормативно-правові засади діяльності
12 червня 2024
Рішення міської ради №11 від 20 листопада 2020 року "Про постійні комісії Сарненської міської ради VІІІ скликання" (із змінами від 24.09.2021 № 466, від 24.09.2021 № 467, від 14.07.2022 № 920, від 27.02.2024 № 1801)

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
12 червня 2024
№ від 12 червня 2024 року "Про встановлення режиму роботи ветеринарної аптеки по вул. Європейська, 27 у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
12 червня 2024
№ від 12 червня 2024 року "Про розгляд заяви Царука Юрія Юрійовича про внесення змін в його облікові дані квартирного обліку у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Пошук документів