05 січня 2021 року № 25

«Про зміну назви комунального некомерційного

підприємства «Сарненська центральна районна

лікарня» Сарненської районної ради та

затвердження Статуту підприємства в новій редакції»

Керуючись Законами України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», враховуючи рішення Сарненської міської ради від 12 листопада 2020 року № 12 «Про прийняття майна у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади», керуючись статтями 15, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», беручи до уваги рішення міської ради №779 від 26 лютого 2008 року «Про делегування повноважень виконкому Сарненської міської ради щодо затвердження статутів об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Сарни», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Змінити назву комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради на комунальне некомерційне підприємство «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради.
  2. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради в новій редакції.
  3. Керівнику комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради подати документи для проведення державної реєстрації Статуту комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради в новій редакції.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова Руслан СЕРПЕНІНОВ

25-statut-knp-crl-misk-radi-2021.docx.docx

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"