№465 від 24 вересня 2021 року "Про включення об’єктів оренди комунальної власності Сарненської міської територіальної громади до переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду "

24 вересня 2021 року

Про включення об’єктів оренди

комунальної власності Сарненської міської

територіальної громади до переліків

об’єктів, щодо яких прийнято

рішення про передачу в оренду

На виконання Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019, керуючись Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженим постановою КМУ від 03.06.2020 № 483 (із змінами),  статтями 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В и р і ш и л а:

1. Внести зміни до переліків об’єктів оренди комунального майна, затверджених рішенням міської ради від 25.02.2021 № 119 (із змінами), згідно з додатком.
  2. Включити об’єкти оренди комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, визначені додатком до пункту один цього рішення, до переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду.
  3. Опублікувати об’єкти оренди комунальної власності Сарненської міської територіальної громади на офіційному сайті Сарненської міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання рішення – на заступника міського голови Міщеню В.П.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток 1 до рішення міської ради від 24.09.2021 № 465.doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"