, Адміністратор

№233 від 28 травня 2021 року "Про погодження КНП «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради наміру передачі майна в оренду"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

28 травня 2021 року

                                       № 233

 

Про погодження КНП «Сарненський центр

первинної медико-санітарної допомоги»

Сарненської міської ради наміру

передачі майна в оренду

 

          Розглянувши клопотання комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради щодо наміру передачі в оренду майна комунальної власності, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 р. № 483 (із змінами),  рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №119 «Про включення об’єктів оренди комунальної власності Сарненської міської територіальної громади до переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду» (із змінами), керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  беручи до уваги рекомендації та висновки постійних комісій міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Погодити КНП «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради намір передачі майна в оренду, а саме: частини приміщення будівлі районної поліклініки (перший поверх), площею 1,0 кв. м, що знаходиться за адресою: 34500 Рівненська обл., місто Сарни, вулиця Ковельська, 7, строком на 2 роки 11 місяців.
  2. Затвердити умови і додаткові умови передачі майна в оренду частини приміщення будівлі районної поліклініки (перший поверх), площею 1,0 кв. м, згідно з додатком.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання рішення – на заступника міського голови Міщеню В.П.

 

 

 

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ   


 

Додаток до рішення міської ради від

28.05.2021 № 233

Умови та додаткові умови передачі в оренду частини приміщення будівлі районної поліклініки (перший поверх), площею 1,0 кв. м. КНП «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради (м.Сарни, вул. Ковельська, 7)

  1. Умови оренди:

 Згідно рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 № 119 «Про включення об’єктів оренди комунальної власності Сарненської міської територіальної громади до переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду» (із змінами) об'єкт включений до Переліку об'єктів, щодо яких прийнято рішення про намір передачі майна в оренду із проведенням аукціону. Перелік першого типу.

 Стартову орендну плату майна частини приміщення будівлі районної поліклініки (перший поверх), площею 1,0 кв. визначити на основі балансової вартості, відповідно до частини 1 статті 8 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

  1. Додаткові умови оренди:

- використання об'єкта оренди за цільовим призначенням;

  • строк оренди - 2 роки 11 місяців;
  • відшкодування витрат балансоутримувачу на утримання орендованого нерухомого майна та відшкодування наданих комунальних послуг з умовою недопущення утворення заборгованості по наданих послугах;
  • утримання в належному технічному стані конструктивних елементів Об'єкта оренди та прилеглої території, підтримання привабливого зовнішнього вигляду та благоустрою прилеглої території, забезпечення дотримання санітарно-екологічних норм, протипожежних заходів та заходів цивільної безпеки відповідно до вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», забезпечення безпечних умов праці.

Цільове призначення Об'єкта оренди: для розміщення платіжного терміналу.

 

Секретар ради                                                                                                 А.Мичка

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в населених пунктах Сарненської міської територіальної громади"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Сарненської міської територіальної громади"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про надання допомоги на поховання"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про схвалення змін до Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2022-2024 роки  "

Документи → Проєкти рішень 29-ї сесії міської ради
24 червня 2024
 Про затвердження змін до Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2022-2024 роки

Пошук документів