, Головний редактор

№ 930 від 14 липня 2022 року "Про внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 28 травня 2021 року № 239 «Про погодження наміру щодо передачі нерухомого майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оренду"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

14 липня 2022 року      

                                              № 930

 

Про внесення змін до рішення

Сарненської міської ради від 28 травня 2021 року № 239 «Про погодження наміру щодо передачі нерухомого майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оренду та затвердження умов і додаткових умов щодо його передачі»

 

  Враховуючи рекомендації постійної комісії з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку Сарненської міської ради та відповідно до протоколу засідання від 23.02.2022 року № 6, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 р. № 483, відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26 та частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Внести зміни до рішення Сарненської міської ради від 28.05.2021 року № 239 «Про погодження наміру щодо передачі нерухомого майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оренду та затвердження умов і додаткових умов щодо його передачі», виклавши додаток до вищевказаного рішення у новій редакції, що додається.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (І. М’якішев), а організацію виконання рішення – на заступника міського голови В. МІЩЕНЮ.

 

 

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

                                                                                  Додаток

         до рішення Сарненської міської ради  

14.07. 2022 № 930

 

Умови і додаткові умови передачі в оренду

 спорткомплексу «Мрія»,

розташованого в м. Сарни по вул. Ярослава Мудрого, 1а

 

Умови оренди:

 

Назва об’єкта оренди – спорткомплекс «Мрія».

Адреса об’єкта оренди - Рівненська область, Сарненський район, місто Сарни, вулиця Ярослава Мудрого,1а.

Згідно рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 № 119 «Про включення об’єктів оренди комунальної власності Сарненської міської територіальної громади до переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду» (із змінами) об'єкт включений до Переліку об'єктів, щодо яких прийнято рішення про намір передачі майна в оренду із проведенням аукціону. Перелік першого типу.

Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна - 1198066856254.

Опис об’єкта – загальна площа приміщення – 1171,8 кв.м., двоповерхова цегляна будівля.

Залишкова вартість приміщення – 5319510,70 (п’ять мільйонів триста дев’янатнадцять тисяч п’ятсот десять гривень 70 коп.).

Балансоутримувач – Комунальне підприємство «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради, код ЄДРПОУ 32404244.

Стартова місячна орендна плата – в розрахунку за місяць оренди та становить 1 відсоток вартості об’єкта оренди, визначеної відповідно до статті 8 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

                                      Додаткові умови оренди :

 

строк оренди – 10 років;

використання об’єкта оренди за цільовим призначенням - тренажерні зали, заклади фізичної культури і спорту, діяльність з організації та проведення занять різними видами спорту;

майно не може бути передане в суборенду п.3 ст.15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»;

належність об’єкта оренди до пам’яток культурної спадщини - не належить;

відшкодування витрат балансоутримувачу на утримання орендованого майна та відшкодування наданих комунальних послуг з умовою недопущення утворення заборгованості по наданих послугах;

утримання в належному технічному стані Об’єкта оренди та прилеглої території, підтримання привабливого зовнішнього вигляду та благоустрою прилеглої території, забезпечення дотримання санітарно-екологічних норм, протипожежних заходів та заходів цивільної безпеки відповідно до вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», забезпечення умов праці.

 

 

Секретар ради                                                                             Андрій МИЧКА

Прикріплені файли
№ 930 від 14 липня 2022 року "Про внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 28 травня 2021 року № 239 «Про погодження наміру щодо передачі нерухомого майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оренду".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд заяви Кардаша Василя Петровича про постановку його на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд заяви Жиліної Юлії Василівни про постановку на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради дитини, позбавленої батьківського піклування, Ващик Світлани Володимирівни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд звернення старости Ремчицького старостинського округу № 6 Сарненської міської ради Доліда Л.В. про зняття з квартирного обліку у Ремчицькому старостинському окрузі №6 Сарненської міської ради Нікітіна"

Пошук документів