, Адміністратор

№361 від 14 липня 2021 року "Про погодження комунальному підприємству «Житлосервіс» Сарненської міської ради наміру передачі майна в оренду"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 14 липня 2021 року

                                                   № 361

 

Про погодження комунальному

підприємству «Житлосервіс»

Сарненської міської ради

наміру передачі майна в оренду

 

          Розглянувши лист директора КП «Житлосервіс» Сарненської міської ради Олександра Міська від 08.07.2021 №29 щодо наміру передачі в оренду майна комунальної власності, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 р. № 483 (із змінами),  рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 № 119 «Про включення об’єктів оренди комунальної власності Сарненської міської територіальної громади до переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду» (із змінами), керуючись статтями 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Погодити комунальному підприємству «Житлосервіс» Сарненської міської ради намір передачі майна в оренду, а саме: нежитлових приміщень в будівлі, загальною площею 203,4 кв.м. (кабінет (10,2 кв.м.), кабінет (9,6 кв.м.), кабінет (9,3 кв.м.), кабінет (10,3 кв.м.), кабінет (20,3 кв.м.), кабінет (17,9 кв.м.), кабінет (15,3 кв.м.), кабінет (15,9 кв.м.), кабінет (14,1 кв.м.), кабінет (15,9 кв.м.), кабінет (15,3 кв.м.), кабінет (33,3 кв.м.), кабінет (16,0 кв.м), що знаходиться за адресою: Рівненська область, місто Сарни, вулиця Суворова,8.
 2. Затвердити умови і додаткові умови передачі майна в оренду нежитлових приміщень в будівлі, що по вул.Суворова,8, в м.Сарни, загальною площею 203,4 кв.м. (кабінет (10,2 кв.м.), кабінет (9,6 кв.м.), кабінет (9,3 кв.м.), кабінет (10,3 кв.м.), кабінет (20,3 кв.м.), кабінет (17,9 кв.м.), кабінет (15,3 кв.м.), кабінет (15,9 кв.м.), кабінет (14,1 кв.м.), кабінет (15,9 кв.м.), кабінет (15,3 кв.м.), кабінет (33,3 кв.м.), кабінет (16,0 кв.м) КП «Житлосервіс» Сарненської міської ради, згідно з додатком.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання рішення – на заступника міського голови Міщеню В.П.

 

 

 

 

Міський голова                                                                            Руслан СЕРПЕНІНОВ 


 

Додаток до рішення міської ради від

14.07.2021 №  361

Умови та додаткові умови передачі в оренду нежитлових приміщень, площею 203,4 кв. м. КП «Житлосервіс» Сарненської міської ради (м. Сарни, вул. Суворова,8)

 1. Умови оренди:

 Згідно рішення Сарненської міської ради  від 25.02.2021 № 119 (із змінами) об'єкт включений до Переліку об'єктів, щодо яких прийнято рішення про намір передачі майна в оренду без проведення аукціону відповідно до статті 15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна». Перелік другого типу.

Розмір орендної плати становить 1 гривня в рік, визначена відповідно до пункту п.13 Методики  розрахунку орендної плати за державне майно, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 №630.

 1. Додаткові умови оренди:

- використання об'єкта оренди за цільовим призначенням;

 • строк оренди – 5 років;
 • відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та відшкодування наданих комунальних послуг з умовою недопущення утворення заборгованості по наданих послугах;
 • відшкодування орендарем витрат на проведення оцінки майна;
 • утримання в належному технічному стані конструктивних елементів Об'єкта оренди та прилеглої території, підтримання привабливого зовнішнього вигляду та благоустрою прилеглої території, забезпечення дотримання санітарно-екологічних норм, протипожежних заходів та заходів цивільної безпеки відповідно до вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», забезпечення безпечних умов праці;
 • майно не може бути передане в суборенду п.3 ст.15 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна»;
 • орендар комунального майна має право за письмовою згодою балансоутримувача майна за рахунок власних коштів здійснювати поточний та/або капітальний ремонт орендованого майна.

Цільове призначення Об'єкта оренди: розміщення офісних приміщень.

Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 №157-ІХ.

 

Секретар ради                                                                                                 А.Мичка

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання