14 липня 2022 року

Про безоплатну передачу

пального Сарненській міській раді

Враховуючи звернення Сарненської міської ради від 16.06.2022 № 07/16-1014, Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області від 16.06.2022 № 180, Сарненського ліцею № 1 ім. Т. Г. Шевченка Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області від 16.06.2022 № 151, з метою забезпечення безперебійного виконання функцій органу місцевого самоврядування Сарненською міською радою під час воєнного стану, керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, статтями 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати безоплатно дизельне пальне ДП-3-Євро5-ВО у кількості 4000 (чотири тисячі) літрів у талонах 200 (двісті) штук по 20 (двадцять) літрів із балансу Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на баланс Сарненській міській раді.
  2. Передати безоплатно дизельне пальне ДП-3-Євро5-ВО у кількості 500 (п’ятсот) літрів у талонах 25 (двадцять п’ять) штук по 20 (двадцять) літрів із балансу Сарненського ліцею № 1 ім. Т. Г. Шевченка Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на баланс Сарненській міській раді.
  3. Сарненській міській раді спільно із Цепцевицьким ліцеєм Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо передачі майна, вказаного у п. 1 цього рішення.
  4. Сарненській міській раді спільно із Сарненським ліцеєм № 1 ім. Т. Г. Шевченка Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо передачі майна, вказаного у п. 2 цього рішення.
  5. Передачуматеріальних цінностей оформити згідно з вимогами діючого законодавства України та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 921 від 14 липня 2022 року "Про безоплатну передачу пального Сарненській міській раді".doc

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"