, Головний редактор

№356 від 14 липня 2021 року "Про погодження КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради наміру передачі майна в оренду"

     Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

14 липня 2021 року                                             

                                                   № 356

 

Про погодження КНП «Сарненська

центральна районна лікарня»

Сарненської міської ради наміру

передачі майна в оренду

 

          Розглянувши звернення комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради від 14.06.2021 №776, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 р. № 483 (із змінами),  рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №119 «Про включення об’єктів оренди комунальної власності Сарненської міської територіальної громади до переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду» (із змінами), керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Погодити КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради намір передачі майна в оренду, а саме: частини приміщення будівлі пологового будинку (блок В, перший поверх), площею 157,9 кв.м, що знаходиться за адресою: 34500 Рівненська обл., місто Сарни, вулиця Ярослава Мудрого, 3, строком на 1 рік.
  2. Затвердити умови і додаткові умови передачі майна в оренду - частини приміщення будівлі пологового будинку (блок В, перший поверх), площею 157,9 кв.м., згідно з додатком.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання рішення – на заступника міського голови Міщеню В.П.

 

 

 

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ   

 

Додаток до рішення міської ради від

14.07.2021 № 356

Умови та додаткові умови передачі в оренду частини будівлі пологового будинку (блок В, перший поверх),

площею 157,9 кв.м., КНП «Сарненська центральна районна лікарня»

Сарненської міської ради (м.Сарни, вул. Я.Мудрого,3)

  1. Умови оренди:

 Згідно рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 № 119 «Про включення об’єктів оренди комунальної власності Сарненської міської територіальної громади до переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду» (із змінами) об'єкт включений до Переліку об'єктів, щодо яких прийнято рішення про намір передачі майна в оренду із проведенням аукціону. Перелік першого типу.

 Стартову орендну плату майна частини приміщення будівлі пологового будинку (блок В, перший поверх), площею 157,9 кв.м., визначити на основі балансової вартості, відповідно до частини 1 статті 8 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

  1. Додаткові умови оренди:

- використання об'єкта оренди за цільовим призначенням;

  • строк оренди – 1 рік;
  • відшкодування витрат балансоутримувачу на утримання орендованого нерухомого майна та відшкодування наданих комунальних послуг з умовою недопущення утворення заборгованості по наданих послугах;
  • утримання в належному технічному стані конструктивних елементів Об'єкта оренди та прилеглої території, підтримання привабливого зовнішнього вигляду та благоустрою прилеглої території, забезпечення дотримання санітарно-екологічних норм, протипожежних заходів та заходів цивільної безпеки відповідно до вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», забезпечення безпечних умов праці.

Цільове призначення Об'єкта оренди: для розміщення обладнання відділення інтервенційної радіології для проведення лікувально-діагностичних процедур серцево-судинної системи; надання ургентної інвазивної допомоги пацієнтам з гострими коронарними синдромами північного регіону Рівненської області.

 

Секретар ради                                                                                         Андрій МИЧКА

 

Прикріплені файли
№356 від 14 липня 2021 року "Про погодження КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради наміру передачі майна в оренду".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради
28 червня 2022
Про встановлення транспортного податку на території Сарненської міської територіальної громади

Документи → Проєкти рішень ради
28 червня 2022
Про встановлення ставок туристичного збору на території Сарненської міської територіальної громади

Документи → Проєкти рішень ради
28 червня 2022
Про встановлення ставок та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сарненської міської територіальної громади

Документи → Проєкти рішень ради
28 червня 2022
Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Сарненської міської територіальної громади

Документи → Проєкти рішень ради
28 червня 2022
Про встановлення ставок єдиного податку на території Сарненської міської територіальної громади

Пошук документів