, Головний редактор

№ 899 від 14 липня 2022 року "Про передачу індивідуально визначеного майна з балансу Полянської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на баланс та в оперативне управління Бутейківської гімназії Сарненської"

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

14 липня  2022 року                                                                                   № 899

 

Про передачу індивідуально визначеного майна з

балансу Полянської гімназії Сарненської міської

ради Сарненського району Рівненської області

 на баланс та в оперативне управління

Бутейківської гімназії Сарненської міської ради

Сарненського району Рівненської області

          

     З метою забезпечення належних умов для здійснення освітнього процесу та ефективної роботи Бутейківської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, керуючись статтею 137 Господарського кодексу України, статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Передати індивідуально визначене майно, зазначене в додатку до цього рішення, з балансу Полянської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на баланс та в оперативне управління Бутейківської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.
  2. Уповноважити управління освіти Сарненської міської ради створити комісію з прийому – передачі майна та затвердити  акти прийому- передачі.
  3. Полянській гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо передачі на баланс та в оперативне управління Бутейківської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області індивідуально визначеного майна, зазначеного у додатку до цього рішення.
  4. Директору Бутейківської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області взяти на баланс та в оперативне управління індивідуально визначене майно, зазначене у додатку до цього рішення.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту (Оксана Куліш) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

 

 

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

 

 

Додаток  до рішення

Сарненської міської ради

14.07.2022 року № 899

 

 

 

Індивідуально визначене майно, яке передається на баланс та в оперативне управління Бутейківської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області

 

Назва

Код

К-сть

Ціна (грн)

Сума (грн)

1

Стіл учнівський 1-місний антисколіозний з полицею

1113

7

750,00

5250,00

2

Стілець учнівський Т-подібний регульов. по висоті з покриттям сидіння та спинки

1113

7

474,00

3318,00

 

 

 

 

Всього:

8568,00

 

 

Секретар міської ради                                                          Андрій МИЧКА

Прикріплені файли
№ 899 від 14 липня 2022 року "Про передачу індивідуально визначеного майна з балансу Полянської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на баланс та в оперативне управління Бутейківської гімназії Сарненської".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд заяви Кардаша Василя Петровича про постановку його на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд заяви Жиліної Юлії Василівни про постановку на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради дитини, позбавленої батьківського піклування, Ващик Світлани Володимирівни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд звернення старости Ремчицького старостинського округу № 6 Сарненської міської ради Доліда Л.В. про зняття з квартирного обліку у Ремчицькому старостинському окрузі №6 Сарненської міської ради Нікітіна"

Пошук документів