, Адміністратор

№239 від 28 травня 2021 року "Про погодження наміру щодо передачі нерухомого майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оренду та затвердження умов і додаткових умов щодо його передачі"

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

28 травня 2021 року 

                                        № 239

 

 

Про погодження наміру щодо передачі нерухомого майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оренду та затвердження умов і додаткових умов щодо його передачі

 

 

 

Розглянувши звернення ТОВ «Вектор 2021» щодо наміру оренди приміщення спорткомплексу «Мрія», з метою забезпечення належного функціонування вказаного спортивного комплексу «Мрія» та погодження наміру Сарненської міської ради щодо передачі нерухомого майна комунальної власності в оренду та затвердження умов і додаткових умов передачі цього майна, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» (зі змінами), Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 (зі змінами), на підставі статей 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Погодити намір Сарненської міської ради щодо передачі нерухомого майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади - спорткомплексу «Мрія», розташованому в м.Сарни по вул.Ярослава Мудрого, 1а, в оренду.
  2. Затвердити умови і додаткові умови передачі в оренду майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, згідно з додатком.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (М. Шапірко) та заступника міського голови В.Міщеню.

 

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ
                                                         Додаток

до рішення Сарненської міської ради

від 28.05.2021 № 239

 

Умови і додаткові умови передачі в оренду спорткомплексу «Мрія», розташованому в м.Сарни по вул.Ярослава Мудрого, 1а

Умови оренди :

Назва об’єкта оренди – спорткомплекс «Мрія».

Адреса об’єкта оренди - Рівненська область, Сарненський район, місто Сарни, вулиця Ярослава Мудрого,1а.

Згідно рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 № 119 «Про включення об’єктів оренди комунальної власності Сарненської міської територіальної громади до переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду» (із змінами) об'єкт включений до Переліку об'єктів, щодо яких прийнято рішення про намір передачі майна в оренду із проведенням аукціону. Перелік першого типу.

Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна - 1198066856254.

Опис об’єкта – загальна площа приміщення – 1171, 8 кв.м., двоповерхова цегляна будівля.

Первісна вартість приміщення – 309 053, 16 грн.

Залишкова вартість приміщення – 105 955, 78 грн.

Балансоутримувач – комунальне підприємство «Сарни-Арена» Сарненської міської ради, код ЄДРПОУ 32404244.

Стартова місячна орендна плата –в розрахунку за місяць оренди та становить 1 відсоток вартості об’єкта оренди, визначеної відповідно до статті 8 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

 

Додаткові умови оренди :

  • строк оренди – 3 роки;
  • цільове призначення об’єкта за пропозицією балансоутримувача - для розміщення спортивних секцій для дітей та дорослих;
  • майно не може бути передане в суборенду п.3 ст.15 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна»;

 

  • належність об’єкта оренди до пам’яток культурної спадщини - не належить;
  • використання об’єкта оренди за цільовим призначенням - тренажерні зали, заклади фізичної культури і спорту, діяльність з організації та проведення занять різними видами спорту;
  • відшкодування витрат балансоутримувачу на утримання орендованого майна та відшкодування наданих комунальних послуг з умовою недопущення утворення заборгованості по наданих послугах;
  • утримання в належному технічному стані Об’єкта оренди та прилеглої території, підтримання привабливого зовнішнього вигляду та благоустрою прилеглої території, забезпечення дотримання санітарно-екологічних норм, протипожежних заходів та заходів цивільної безпеки відповідно до вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», забезпечення умов праці.

 

Секретар ради                                                                                   Андрій Мичка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
18 червня 2024
№ від 18 червня 2024 року "Про переведення громадянки на безоплатну форму обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
18 червня 2024
№ від 18 червня 2024 року "Про організацію надання адміністративних послуг відділом державної реєстрації Сарненської міської ради"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Червень
18 червня 2024
№ 136 від 18 червня 2024 року "Про виплату грошової винагороди творчо обдарованій учнівській  молоді закладів освіти Сарненської міської територіальної громади у 2024 році"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
14 червня 2024
№ від 14 червня 2024 року "Про сприяння розвитку молодіжних громадських об’єднань, молодіжних рад, молодіжної інфраструктури"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
13 червня 2024
№ від 13 червня 2024 року "Про роботу Відділу соціального захисту Сарненської міської ради за період 2023-2024 роки "

Пошук документів