, Головний редактор

ЗВІТ ЩОДО ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ ТА ЗМІНИ ДО ЦІЛЬОВИХ ПРОГРАМ

ЗВІТ ЩОДО ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ ТА ЗМІНИ ДО ЦІЛЬОВИХ ПРОГРАМ

стали головними питаннями на засіданні виконавчого комітету Сарненської міської ради, яке відбулось вчора, 10 листопада

Загалом, члени виконкому розглянули 35 питань (включаючи «Різне»), що стосуються різних сфер життєдіяльності нашої громади.

Відвели значну увагу обговоренню та аналізу звіту щодо виконання бюджету громади за 9 місяців цього року та прийняли рішення про виділення коштів з резервного фонду. Зокрема, виділили кошти на виготовлення ПКД на капітальний ремонт протирадіаційного укриття Городецького ліцею.

Змінили окремі рішення виконкому та цільові Програми: підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву у Сарненській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки, запобігання виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та протидії пожежам у природних екосистемах громади на 2022-2024 роки, цивільного захисту населення на 2022-2024 роки, соціально-економічного та культурного розвитку Сарненської міської тергромади на 2022-2024 роки, розвитку фізичної культури і спорту на 2022-2024 роки, вторинної/спеціалізованої медичної допомоги на території громади та фінпідтримки КНП «Сарненська ЦРЛ» Сарненської міської ради на 2022-2024 роки, житлово-комунального господарства на території Сарненської міської тергромади на 2022-2024 роки.

Рішенням виконкому встановили розмір вартості харчування дітей у закладах загальної середньої освіти. Затвердили КП «Екосервіс» розрахунок різниці у тарифах на послуги з централізованого водовідведення та встановили тарифи на теплову енергію, вироблену з використання альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс» і для ТОВ «Біоенергосила».

Члени виконкому також розглянули питання, які стосуються інших сфер життєдіяльності громади, та звернення мешканців, прийняли відповідні рішення.

Участь у засіданні взяв народний депутат України Сергій Євтушок. Він звернувся до членів виконкому зі словами вдячності за роботу у час війни та поділився баченням реалій сьогодення.

Міський голова Руслан Серпенінов відзначив та подякував за сприяння Сергію Миколайовичу разом з начальниками Рівненської обласної та Сарненської районної військових адміністрацій Віталію Ковалю та Олександру Кохану у вирішенні важливих у час війни для громади фінансових питань.

Детально про всі заходи та роботи, які проводяться у нашій громаді з названих та інших питань, інформують офіційні сайт, Telegram-канал та Facebook-сторінка Сарненської міської ради.

Більше у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про передачу паливно-мастильних матеріалів на баланс Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
30 листопада 2022
№ від 30 листопада 2022 року "Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
30 листопада 2022
№ від 30 листопада 2022 року "Про затвердження Порядку видачі довідок про стан утримання та виховання дітей"

Документи → Проєкти рішень ради
30 листопада 2022
  Про внесення змін до Програми забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2022-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
29 листопада 2022
№ від 29 листопада 2022 року "Про клопотання щодо продовження строку дії рішення Сарненського районного суду Рівненської області від 29.12.2020 у справі № 572/992/20"

Пошук документів