Орден «За мужність» ІІ ступеня, посмертно, вручили матері Героя ДМИТРА КАМІНСЬКОГО

Сьогодні, перед початком засідання виконавчого комітету начальник районної військової адміністрації Олександр Кохан спільно з начальником Сарненського районного центру комплектування та соціальної підтримки Володимиром Качуром, міським головою Русланом Серпеніновим та народним депутатом Сергієм Євтушком вручили орден «За мужність» ІІ ступеня, посмертно, матері Героя ДМИТРА КАМІНСЬКОГО - Валентині Дубинець.
У 26 років Дмитро був командиром групи швидкого реагування. Герой загинув від рук окупанта 26 квітня у запеклому бою поблизу міста Ізюм, Харківської області.
Указом Президента України Володимира Зеленського № 357/2022 Дмитра нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня за участь у штурмі околиць Горлівки. Орденом «За мужність» ІІ ступеня Героя нагороджено посмертно, відповідно до Указу Президента України №468/2022.
Щирі співчуття рідним та близьким родині ГЕРОЯ ДМИТРА КАМІНСЬКОГО!
Вічна та світла пам'ять ГЕРОЮ!

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про відмову у наданні статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Шелайкіній Софії Владиславівні"