ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ТА ЦІЛЬОВИХ ПРОГРАМ ГРОМАДИ

ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ТА
ЦІЛЬОВИХ ПРОГРАМ ГРОМАДИ
обговорили під час останнього засідання виконавчого комітету Сарненської міської ради сьогодні, 11 липня
Загалом на засіданні виконкому розглянули 26 питань (включаючи «Різне»), що стосуються різних сфер життєдіяльності міської територіальної громади.
Значну увагу відвели внесенню змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2022 рік. Оновили й окремі цільові програми. Зокрема, видозмінили Програми: соціального захисту громадян «Турбота», «Діти Сарненщини», цивільного захисту населення, підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву у Сарненській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки. Ці зміни зумовлені необхідністю передбачити додаткове фінансування для деяких категорій мешканців (для громадян, майно яких постраждало внаслідок ракетних ударів і пожеж), дітей, проведення ремонту захисних споруд та потреб тероборони у час війни.
Члени виконкому погодили переліки аварійно небезпечних об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф 25.06.2022 року на території громади.
Також затвердили КП «Екосервіс» розрахунок різниці в тарифах на послуги з централізованого водовідведення, встановили середні ціни на товари ритуальної належності.
Виконавчий комітет розглянув звернення мешканців громади, прийняв відповідні рішення, та ряд інших питань.
Сарненський міський голова Руслан Серпенінов насамкінець засідання поінформував про питання, які стоять гостро у нашій громаді станом на сьогодні. Зокрема, про заходи щодо підготовки до опалювального сезону, початок нового навчального року, влаштування укриттів в закладах освіти та можливості розміщення ВПО.
Детально, про всі заходи та роботи, які проводяться у нашій громаді з названих та інших питань, інформують офіційні Telegram-канал та Facebook-сторінка Сарненської міської ради.
Більше у відео.

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024