, Головний редактор

ГОТОВНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТА ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ

ГОТОВНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ
ТА ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ
стали головними питаннями на засіданні виконавчого комітету Сарненської міської ради, яке відбулось сьогодні, 26 серпня
Загалом, члени виконкому розглянули 25 питань (включаючи «Різне»), що стосуються різних сфер життєдіяльності міської територіальної громади.
Значну увагу відвели обговоренню та аналізу стану готовності закладів освіти громади до нового 2022-2023 навчального року. Члени виконкому заслухали начальницю управління освіти Діану Кошкіну, з інформацією щодо готовності закладів до нового навчального року, та погодили деталі організації початку освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної та позашкільної освіти. Відтак, з 1 вересня очно навчатимуться вихованці у 8-ми дитсадках громади та першокласники у 19-ти закладах загальної освіти. Освітній процес цьогоріч проводитимуть очно, дистанційно, або ж за змішаною формою. При виборі навчальних закладів, у яких є можливості проводити уроки очно, враховували два фактори: наявність укриттів та волевиявлення батьків. З тим, чи відвідувати учням та дошкільнятам навчання, усі батьки мали можливість визначитися шляхом голосування напередодні засідання міськвиконкому. Форму навчання може бути змінено залежно від безпекової ситуації в громаді.
Внесли зміни рішенням виконкому до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2022 рік. Затвердили Програму підтримки внутрішньо переміщених та\або евакуйованих осіб на 2022 рік. Оновили окремі цільові програми. Зокрема, видозмінили Програми: підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву у Сарненській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки, запобігання виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та протидії пожежам у природних екосистемах громади на 2022-2024 роки, покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворень на 2021-2024 роки та ін. Ці зміни зумовлені необхідністю передбачити додаткове фінансування для деяких категорій мешканців, для облаштування житла для ВПО, для придбання медичних препаратів, організації забезпечення, надання та оплати якісних медичних послуг для жителів громади та ін.
Обговорили організацію надання адміністративних послуг на території громади. Встановили тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами, що надаються КП Екосервіс» та затвердили КП «Сарнитеплосервіс» розрахунок різниці у тарифах на теплову енергію, що вироблялася, транспортувалася та постачалася населенню, установам та організаціям.
Члени виконкому також розглянули питання, які стосуються інших сфер життєдіяльності громади та звернення мешканців, прийняли відповідні рішення.
У питанні «Різне» міський голова Руслан Серпенінов поінформував членів виконкому про те, що тривають ремонтні роботи у закладі освіти у селі Мале Вербче, а вся увага на сьогоднішній день зосереджена на підготовці укриттів у закладах освіти та підтримці військових формувань.
Підтвердженням сприяння міською радою військовим формуванням стало й те, що підполковник Володимир Качур вручив на заході очільнику громади Почесну грамоту від командувача військ оперативного командування «Захід», генерал-майора Сергія Літвінова. Нагороду Руслану Петровичу адресовано за сприяння та надану допомогу Збройним Силам України, спільно реалізовані заходи цивільно-військового співробітництва та з нагоди відзначення Дня Державного прапора та Дня Незалежності України.
Детально про всі заходи та роботи, які проводяться у нашій громаді з названих та інших питань, інформують офіційні Telegram-канал та Facebook-сторінка Сарненської міської ради.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про затвердження змін до Програми розвитку та збереження архівних фондів на 2022-2024 роки

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про затвердження рішень виконавчого комітету міської ради, прийнятих у міжсесійний період

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про припинення відокремленого підрозділу в с. Висове дошкільного навчального закладу «Сонечко» с. Цепцевичі з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про передачу паливно-мастильних матеріалів на баланс Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
30 листопада 2022
№ від 30 листопада 2022 року "Про Програму фінансової підтримки комунальної установи «Інспекція з благоустрою Сарненської міської територіальної громади» Сарненської міської ради на 2022 - 2024 роки"

Пошук документів