, Головний редактор

ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ У РОЗМІЩЕННІ ВПО

ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ
У РОЗМІЩЕННІ ВПО
обговорили міський голова Руслан Серпенінов та його заступники під час розмови з благодійниками зі США
На зустрічі-знайомстві з американцями обумовили певні плани майбутньої співпраці з благодійною організацією “Move Ukraine”, https://www.moveukraine.org, зі штату Вашингтон, котрі хочуть допомагати у вирішенні питань щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб в Україні та вже мають досвід і приклади результативної спільної діяльності з органами місцевого самоврядування в інших містах нашої держави. Приміром, вони ремонтують гуртожитки, які тривалий час не функціонували, й адаптують їх для проживання ВПО.
Представники міської ради запропонували приміщення дитячого садочка, яке не працює близько 30 років, у с.Чемерне. Ще представили земельну ділянку орієнтовною площею 6 гектарів, на якій можливо звести будинки котеджного типу для тимчасового проживання.
Обидві пропозиції зацікавили гостей-американців і будуть обговорені в благодійній організації. Також “Move Ukraine” спеціалізується на діяльності задля відкриття бізнесу та працевлаштування ВПО. І ця тема, можливо, стане наступною в співпраці з нашою громадою.
Більше у відео.

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№185 від 10 серпня 2022 року "Про створення комісії з визначення  спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 рокина отримання щомісячної підтримки"

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№182 від 10 серпня 2022 року "  Про нагородження Подякою Сарненського міського голови"

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
  Про безоплатну передачу пального Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс»

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
Про передачу матеріальних цінностей з балансу комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління комунального закладу «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
Про перейменування існуючих вулиць та провулків на території Сарненської міської територіальної громади

Пошук документів