У КРИЧИЛЬСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ - НА ЧАСІ РЕМОНТ МОСТІВ, АДМІНПРИМІЩЕННЯ, ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЙ

Більшість літніх щоденних справ працівників старостинського округу та комунальників стосується сезонних робіт з благоустрою. За перші тижні літа спільними стараннями мешканців сіл та спеціалістів КП «Екосервіс» облагороджено території загального користування. Окрім того, що косять трав’яний покрив, ще доглядають за кущами, обробляють спецхімікатами зарослі акації й бур’янів на територіях довкола кладовищ.
Важливим для мешканців сіл є вирішення проблем з мостовими конструкціями. Відтак, час від часу ремонтують два мости через річку Горинь, які з’єднують села Кричильськ, Поляна, Угли. Адже збудовані вони давно і експлуатуються мешканцями часто. Деякі елементи мостів зношуються й потребують заміни.
А ще у погожі червневі дні ведуться ремонтні роботи в адмінприміщенні округу, готують кабінет для поліцейського громади, відкриття якого відбудеться вже найближчими днями.
За організацією виконання цих й багатьох інших завдань стежить староста Тарас БАНАЦЬКИЙ. Усі результати зробленого помітні мешканцям сіл, а потреби жителів населених пунктів є головним орієнтиром у всіх напрямах робіт в окрузі.

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 58 від 18 березня 2024 року "Про  обґрунтування підстави для здійснення закупівлі"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про розгляд звернення ФОП Дебелого М.В.  щодо надання дозволу на здійснення благоустрою території загального користування"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Шапірку В.В."

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Лемку М.С."

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 57 від 13 березня 2024 року "Про затвердження акта приймання-передачі майна"