, Головний редактор

№93 від 30 травня 2022 року "Про внесення змін до розпорядження Сарненського міського голови від 28 березня 2022 № 48 «Про тимчасове розміщення внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у закладах, що фінансуються з бюджету Сарненс..."

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

30 травня 2022 року                                                                                             № 93

 

 

Про внесення змін до розпорядження Сарненського міського голови від 28 березня 2022 № 48 «Про тимчасове розміщення внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у закладах, що фінансуються з бюджету Сарненської міської територіальної громади»

 

 

Розглянувши звернення Великовербченського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, Велихівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області,  Яринівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, Костянтинівської гімназії Сарненської міської ради Рівненської області, Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, Стрільського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» села Велике Вербче Сарненської міської ради, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України від 24 лютого 2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Указом Президента України від 14 березня 2022 № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», Указом Президента України від 18 квітня 2022 № 259/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», Указом Президента України від 17 травня 2022 № 341/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», Порядком та умовами надання компенсації місцевим бюджетам на оплату комунальних послуг, що надаються під час розміщення тимчасово переміщених осіб, у період воєнного стану, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 № 261 із змінами, з метою забезпечення базових потреб та соціального захисту внутрішньо переміщених та/або евакуйованих  осіб, які прибули з інших областей, де ведуться бойові дії:

 

 1. Внести зміни до розпорядження Сарненського міського голови від 28 березня 2022 № 48 «Про тимчасове розміщення внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у закладах, що фінансуються з бюджету Сарненської міської територіальної громади», виклавши його у новій редакції наступного змісту:

«1.       Затвердити перелік закладів, що знаходяться в підпорядкуванні Сарненської міської ради, управління освіти Сарненської міської  ради для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб на безоплатній основі, які прибули з інших областей, де ведуться бойові дії (додаток 1).

 1. Доручити керівникам закладів, зазначених у додатку 1 цього розпорядження, на їх базі організувати тимчасове проживання, харчування внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб на безоплатній основі.
 2. Затвердити перелік закладів, що знаходяться в підпорядкуванні управління освіти Сарненської міської ради, які організовуватимуть харчування внутрішньо переміщених та/або евакуйованих  осіб (додаток 2).
 3. Оплату енергоносіїв та комунальних послуг у закладах, де розміщується вищезазначена категорія осіб, здійснюється за рахунок видатків, передбачених на утримання закладів у межах затверджених кошторисів.
 4. Для організації харчування тимчасового розміщених внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб, які прибули з інших областей, де ведуться бойові дії, використовувати продукти харчування, наявні в закладах освіти станом на 24.02.2022.
 5. Управлінню освіти Сарненської міської ради організувати передачу продуктів харчування від закладів освіти, що фінансуються з бюджету Сарненської міської територіальної громади, не внесених до Переліку закладів тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб та/або евакуйованих осіб, до найближчих закладів освіти, визначених вказаним переліком.
 6. Дія цього розпорядження застосовується до правовідносин, що виникли з 24.02.2022.
 7. Це розпорядження міського голови та додатки, визначені пунктом 1 та 3 цього розпорядження, підлягають затвердженню виконавчим комітетом міської ради.
 8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ».
 9. Вважати такими, що втратили чинність, розпорядження Сарненського міського голови від 28 березня 2022 № 48 «Про тимчасове розміщення внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у закладах, що фінансуються з бюджету Сарненської міської територіальної громади», від 02 травня 2022 № 75 «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 28.03.2022 №48.
 10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ».

 

 

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
93-dodatok_do_rozpor_-_vpo.docx.docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради
08 червня 2023
Про найменування нововідведеної вулиці в с. Орлівка

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
08 червня 2023
№ від 08 червня 2023 року "Про найменування нововідведеної вулиці в с. Орлівка"

Документи → Проєкти рішень ради
08 червня 2023
Про затвердження детальних планів території

Документи → Розпорядження міського голови → 2023 рік → Червень
07 червня 2023
№ 119 від 07 червня 2023 року "Про громадське обговорення проєкту договору про співробітництво Висоцької сільської територіальної громади та Сарненської міської територіальної громади"

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 21 позачергова сесія від 31 травня 2023 року
07 червня 2023
Протокол № 21 від 31.05.2023

Пошук документів