, Головний редактор

ЧИ БУДУТЬ У САРНЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВИРОЩУВАТИ ЛЮПИН?

Обговорили на зустрічі Сарненський міський голова Руслан Серпенінов, голова районної державної адміністрації Олександр Кохан та американський інвестор Девід Дональд Свірі, вчора, 16 листопада. Зокрема, мова йшла про перспективи вирощування білого люпину та про співпрацю у будівництві заводу по його переробці на території громади.
ТОВ «ДДС Україна» і Девід Дональд Свірі, безпосередньо, зацікавилися співпрацею із фермерами та підприємствами-агровиробниками Сарненщини у напрямку вирощування білого люпину. На думку американського підприємця, наша громада може стати гарним місцем для вирощування цієї культури.
Девід Дональд Свірі представив основні положення інвестиційної пропозиції та ознайомив з можливостями, які матиме агропідприємство, для збільшення прибутків, за умови підписання контракту про співпрацю.
Для Сарненської громади перспективними вирощування люпину та його переробка є передусім вже тому, що створяться додаткові надходження у бюджет громади, а для мешканців з’являться нові робочі місця.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро надання згоди на прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади телемедичного обладнання

Документи → Проєкти рішень радиПро визначення балансоутримувача окремих квартир, які не перебувають у приватній власності у списаних з балансу багатоквартирних будинків

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 29 листопада 2021 року "Про розгляд звернення (особа), жительки с. Довге Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень ради Про затвердження висновків про вартість майна

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Листопад№272 від 24 листопада 2021 року "Про скликання позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання"

Пошук документів

Корисні посилання