, Головний редактор

Меморандум про партнерство: крок до взаємовигідного співробітництва

     Голови Сарненської міської та Вараської територіальних громад підписали Меморандум про партнерство. Руслан Серпенінов та Олександр Мензул розуміють, що одним з головних завдань органів місцевого самоврядування є створення комфортного та безпечного середовища для громадян. А забезпечити це можна лише на основі розумного зростання у своїй громаді та взаємовигідного співробітництва з сусідами.

     «Наші територіальні громади пов’язані низкою економічних, соціальних і культурних зв’язків. Вони є основою спільного розвитку та мають величезний потенціал для зростання. Однак цей потенціал може бути використаний найбільш продуктивно лише за умови нашої тісної співпраці та встановлення режиму партнерства та добросусідства між нашими громадами», - йдеться в тексті Меморандуму.

     У сучасних умовах розвитку суспільства партнерство може зробити кожну з громад успішнішою, конкурентнішою та сильнішою.

     За словами Руслана Серпенінова, Сарненська територіальна громада відкрита до співпраці з громадами-сусідами. Є сподівання, що втілення в життя спільних проєктів і програм, обмін досвідом принесуть користь для жителів обох громад.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Дубки (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Кричильськ (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Пошук документів

Корисні посилання