Сьогодні, 27 червня, у нашій громаді - День жалоби

Ми вшановуємо пам’ять загиблих під час ракетного обстрілу цивільної інфраструктури громади 25 червня 2022 року в умовах повномасштабної військової агресії російської федерації проти України.
На знак скорботи приспущено Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.
Пам’ять загиблих мешканців громади вшановуємо у цей день також хвилиною мовчання.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблих!
Вічна та світла пам’ять нашим загиблим землякам!

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 58 від 18 березня 2024 року "Про  обґрунтування підстави для здійснення закупівлі"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про розгляд звернення ФОП Дебелого М.В.  щодо надання дозволу на здійснення благоустрою території загального користування"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Шапірку В.В."

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Лемку М.С."

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 57 від 13 березня 2024 року "Про затвердження акта приймання-передачі майна"