ПІАР - АКЦІЯ Палацу культури відбулась

У суботу, 20 липня в центрі міста працівники та народні колективи Палацу культури знайомили жителів міста з народними звичаями та обрядами.
Захід був благодійним, зібрані кошти у сумі 2100 грн будуть передані на потреби ЗСУ.
Зараз – особливий час. Сьогодні кожен з нас докладає максимум зусиль для перемоги над ворогом, робить свій внесок щоденними справами, вірою в Перемогу, допомогою ЗСУ. Культура і мистецтво підживлюють дух українців, активізують, надихають на боротьбу з ворогом, розвивають надбання культурної спадщини нашого народу.
Кожна нація, кожен нарід мають свої звичаї, що виробилися протягом багатьох століть і освячені віками. Зараз ми повертаємося до джерел народної творчості. А національні і культурні традиції поліського краю несуть в собі багату обрядовість. І як радісно усвідомлювати, що сьогодні наші традиції оновлюються і оживають. Адже саме нематеріальна культурна спадщина – музика, ремесла, звичаї, обряди, повір’я, казки – є найважливішою ланкою нашого національного коду. І сьогодні ви познайомитеся з носіями народного поліського фольклору.
Чи є місце культурі?
Адже ця війна і є боротьбою за нашу культуру.
Галарея до статті

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024