Привітали патрульних та відзначили кращих працівників

22 липня 2017 року у м. Сарни 49 патрульних поліцейських склали присягу на вірність українському народові.
Відтоді правопорядок на автодорозі міжнародного значення «Київ-Ковель-Ягодин» та в м.Сарни забезпечують працівники роти Nº5 управління патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної поліції.
З нагоди відзначення 7-ої річниці від дня створення, за зразкове виконання службових обовʼязків, наполегливість, високу професійну майстерність, активну життєву позицію, міський голова Руслан Серпенінов привітав та відзначив грамотами і подарунками:
сержанта поліції ДЕМʼЯНЧУКА Юрія Петровича;
сержанта поліції МАСОВЦЯ Олега Віталійовича;
лейтенанта поліції НОВАКА Олега Володимировича;
старшого сержанта поліції СТАФЕЄВУ Лілію Олегівну;
старшого лейтенанта поліції ЯРМОЩУКА Юрія Сергійовича.
На вас лежить величезна відповідальність за злагоджену роботу всього автотранспортного комплексу, за життя і здоров’я водіїв, пасажирів та пішоходів.
Впевнені, що ви і надалі будете робити все можливе, щоб мешканці нашої громади та гості відчували себе у безпеці.
Дякуємо за вашу працю! Бажаємо міцного здоровʼя, витримки, наснаги, Перемоги!
Слава Україні!
Галарея до статті

17 жовтня 2024
Про внесення змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік (1756600000)