ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ!

Наразі Україна переживає складні часи у звʼязку із агресією з боку рф, а деякі її міста виборюють своє право на існування. Звичайно, населення знаходиться у скрутному становищі і потребує соціального захисту та підтримки. Однак, для нашої ПЕРЕМОГИ критично важливою є підтримка комунальних підприємств.

Сарненська міська територіальна громада звертає увагу на те, що Ваша оплата є дуже важливою саме зараз. Своєчасні розрахунки  за житлово-комунальні  послуги  - це не тільки внесок в забезпечення ваших базових потреб, але й вагома підтримка економіки України. Комунальні підприємства докладають максимум зусиль для того, щоб працювати у звичному, штатному режимі та забезпечувати щоденні потреби.

Звертаємо Вашу увагу на те, що введення воєнного стану не звільняє споживачів від сплати житлово-комунальних послуг.

Не покладайте тягар Ваших боргів на державу, що бореться з окупантом.

Дякуємо за розуміння.
     Разом ПЕРЕМОЖЕМО!

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"