Локал Етно Міні Фест «Троєцькі забави»

Локал Етно Міні Фест «Троєцькі забави» - це не стільки про День міста, скільки про нашу багату поліську культуру, традиції святкування Зелених свят нашими пращурами. Культуру, яку щодень захищають наші Воїни, культуру, яка так дратує ворогів, культуру, яку кожен з нас щодня творить своїми руками!
Хакатон ремесел представив майстер-класи з виготовлення весільних прикрас «Трепетух» ті, кому за 40, ще памʼятають відголоски чогось схожого на весіллях у шалашах. Сьогодні ж, ми відроджуємо цю традицію у всій її красі, руками працівників культури громади. Це ж стосується і давніх технік виготовлення воскових віночків та одягу у техніці вишивки із занизуванням.
Пісні, постановки, відтворення обрядів - було все!
Дякуємо кожному, хто був з нами!
Галарея до статті

16 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Городнюку Юрію Сергійовичу

16 вересня 2024