Вітання міського голови Руслана Серпенінова

Українці напередодні 2022 року і зараз, перед початком 2023-го, – це наче інша нація, інше суспільство. Війна змінила нас усіх і ми більше не будемо такими, як раніше, до початку повномасштабного вторгнення. Немає звичної передсвяткової безтурботності, немає впевненості в тому, яким буде завтра. Але є дещо більше – справжні цінності, такі як: єдність, взаємодопомога, спільна на всіх біда, яка все одно не ламає нас, а тільки загартовує у прагненні до боротьби і Перемоги.

Найперше дякую і схиляю голову перед тими, хто у минаючому році поклав своє життя на алтар Свободи любої України.

Дякую всім тим, хто щохвилини докладає титанічних зусиль, щоб в Україну прийшла Перемога і ми стали щасливими!
За кожен день у безпеці, за кожну мить боротьби - дякую!

Такими єдиними, як нині, ми не були ще ніколи. Адже працюємо над спільними справами, над взаємодопомогою і підтримкою, над єдиною мрією – мирною Україною!

Дякую кожному, хто цьогоріч працював для нашої держави! Нехай цей надважкий для України рік залишиться позаду, а 2023 стане роком Перемоги, миру і розвитку! Міцного здоров’я усім, наснаги, витримки, миру, добра і злагоди! Хай збудеться те, про що молиться кожен з нас!

З Новим Переможним 2023 Роком!

Сильні! Вільні! Нескорені! Мужні! Сміливі! Незламні!

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про підготовку КП «Житлосервіс», КП «Екосервіс» до виконання робіт з благоустрою та озеленення території Сарненської міської територіальної громади у весняно-літній період 2024 року"