С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

18  липня 2023 року                                                                                 № 142

Про забезпечення пожежної безпеки

на території Сарненської міської

територіальної громади

Відповідно до статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 55 Кодексу цивільного захисту України, Постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» (зі змінами), розпорядження голови Сарненської районної військової адміністрації від 12 липня 2023 року № 82 «Про забезпечення пожежної безпеки на території Сарненського району» з метою попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них:

1. Керівникам структурних підрозділів міської ради, старостам старостинських округів, керівникам підприємств, установ та організацій, розташованих на території громади,забезпечити виконання плану заходів щодо посилення протипожежного захисту об’єктів на території Сарненської міської територіальної громади, що додається.
  2. Керівникам дошкільних навчальних, навчальних, лікувальних, культурно-просвітницьких закладів, готелів та інших аналогічних за призначенням об’єктів з масовим перебуванням людей провести практичні відпрацювання планів евакуації людей на випадок виникнення пожежі.
  3. Керівникам структурних підрозділів міської ради, старостам старостинських округів, керівникам підприємств, установ та організацій, розташованих на території громади інформувати міську раду про проведену роботу з виконання заходів плану до 01 жовтня 2023 року.
  4. Відділу з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи  організувати постійний контроль за станом виконання плану заходів щодо посилення протипожежного захисту об’єктів, провести вибіркові перевірки закладів освіти, лікувальних, культурно-просвітницьких закладів, готелів та інших аналогічних за призначенням об’єктів з масовим перебуванням людей  щодо визначення їх протипожежного стану.
  5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 07 травня 2021 року № 79 «Про посилення протипожежного захисту об’єктів різних форм власності та житлових будинків на території Сарненської міської територіальної громади».
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 142 від 18 липня 2023 року "Про забезпечення пожежної безпеки на території Сарненської міської територіальної громади".docx.docx

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"