, Адміністратор

Захист об`єктів та територій громади від пожеж та інших надзвичайних ситуацій

       З настанням літнього пожежонебезпечного періоду ризик виникнення пожеж значно зростає. Лише за І півріччя  2021року на території громади виникло 44 пожежі, внаслідок пожеж загинула 1 людина.

          Саме тому на виконання розпорядження міського голови Руслана Серпенінова щодо посилення протипожежного захисту об’єктів різних форм власності на території громади в літній пожежонебезпечний період  відділом з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи спільно із фахівцями    місцевого підрозділу ДСНС, Сарненського районного відділу поліції, та старостами округів, протягом червня-липня поточного року провели обстеження об’єктів різних форм власності, населених пунктів Ремчицького, Люхчанського, Тутовицького та Цепцевицького старостинських округів, щодо виявлення та усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

          Так 01 липня 2021 року було проведено відпрацювання населених пунктів Тутовицького та Цепцевицького старостинських округів. Проводилися обстеження закладів освіти, культури, охорони здоров’я, торгівлі та громадського харчування. Під час обстежень виявлялися порушення правил законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки. Керівникам та відповідальним особам об’єктів  надавалися рекомендації та консультації, відповідними фахівцями, щодо  швидкого усунення виявлених порушень, приведення об’єктів в належний протипожежний стан. Проводилися практичні заняття, із персоналом об’єктів,  щодо правильного користування первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками)  та правильним діям персоналу під час виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

                                       Відділ з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту

                                       та мобілізаційної  роботи Сарненської міської ради.

Галарея до статті

Пошук документів

Корисні посилання