, Адміністратор

Захист об`єктів та територій громади від пожеж та інших надзвичайних ситуацій

       З настанням літнього пожежонебезпечного періоду ризик виникнення пожеж значно зростає. Лише за І півріччя  2021року на території громади виникло 44 пожежі, внаслідок пожеж загинула 1 людина.

          Саме тому на виконання розпорядження міського голови Руслана Серпенінова щодо посилення протипожежного захисту об’єктів різних форм власності на території громади в літній пожежонебезпечний період  відділом з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи спільно із фахівцями    місцевого підрозділу ДСНС, Сарненського районного відділу поліції, та старостами округів, протягом червня-липня поточного року провели обстеження об’єктів різних форм власності, населених пунктів Ремчицького, Люхчанського, Тутовицького та Цепцевицького старостинських округів, щодо виявлення та усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

          Так 01 липня 2021 року було проведено відпрацювання населених пунктів Тутовицького та Цепцевицького старостинських округів. Проводилися обстеження закладів освіти, культури, охорони здоров’я, торгівлі та громадського харчування. Під час обстежень виявлялися порушення правил законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки. Керівникам та відповідальним особам об’єктів  надавалися рекомендації та консультації, відповідними фахівцями, щодо  швидкого усунення виявлених порушень, приведення об’єктів в належний протипожежний стан. Проводилися практичні заняття, із персоналом об’єктів,  щодо правильного користування первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками)  та правильним діям персоналу під час виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

                                       Відділ з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту

                                       та мобілізаційної  роботи Сарненської міської ради.

Галарея до статті

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради 24-ї позачергової сесії
22 вересня 2023
Про затвердження Положення про публічні консультації з громадськістю щодо питань, віднесених до компетенції Сарненської міської ради та її виконавчих органів

Документи → Проєкти рішень ради 24-ї позачергової сесії
22 вересня 2023
Про затвердження змін до Програми підтримки та  розвитку комунального підприємства телерадіокомпанії «Полісся» Сарненської міської ради на 2021-2025 роки

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Вересень
20 вересня 2023
№ 453 від 20 вересня 2023 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Вересень
20 вересня 2023
№ 428 від 20 вересня 2023 року "Про затвердження мережі  закладів освіти Сарненської міської ради на 2023-2024 навчальний рік"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Вересень
20 вересня 2023
№ 452 від 20 вересня 2023 року "  Про надання дозволу на вчинення правочину"

Пошук документів