Велика кількість пожеж  з початку року!

За перші 10 днів 2022 року на Рівненщині трапилося 21 пожежа, на яких виявлено 5 загиблих громадян, 1 людина отримала травми. На території нашої громади, а саме в м.Сарни виникло 2 пожежі, внаслідок яких вогнем було пошкоджено 2 господарські будівлі. 95% пожеж трапилося через людську недбалість та порушення елементарних правил пожежної безпеки у побуті.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради вкотре звертається до жителів громади бути обережними та неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки, а саме:

- не застосовуйте для обігріву приміщень саморобні електрообігрівачі;

- тримайте в справному стані електричні вимикачі та розетки;

- не залишайте дітей без нагляду, не доручайте їм нагляд за включеними електро та газовими приладами;

- не розміщуйте близько до печі меблі, килими - вони можуть спалахнути;

- не застосовуйте легкозаймисті та горючі рідини для розпалювання печі.

Виконання цих та інших  елементарних правил пожежної безпеки допоможе зберегти ваші помешкання від пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутько Олені Миколаївні