, Головний редактор

№136 від 24  червня 2021 року "Про посилення протипожежного захисту об’єктів різних форм власності  на території Сарненської міської територіальної громади в період літнього пожежонебезпечного періоду"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

 

24  червня 2021 року                                                                             № 136

 

Про посилення протипожежного захисту об’єктів

різних форм власності  на території Сарненської

міської територіальної громади в період літнього

пожежонебезпечного періоду

 

Відповідно до статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 55 Кодексу цивільного захисту України, Постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» (зі змінами),  у зв’язку із  підняттям температури повітря, ростом пожеж та  встановленням на території громади літнього пожежонебезпечного періоду,  з метою попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них

 

  1. Керівникам структурних підрозділів міської ради, старостам старостинських округів, керівникам підприємств, установ та організацій, розташованих на території громади, незалежно від форм власності посилити протипожежний захист  підпорядкованих їм об’єктів.
  2. Відділу з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи міської ради створити комісію, в яку включити представників: відділу соціально-економічного розвитку міської ради, Сарненського районного управління ДСНС України у Рівненській області, Сарненського районного відділу поліції ГУ НП у Рівненській області, скласти план-графік перевірок по старостинських округах громади, протягом літнього пожежонебезпечного періоду, проводити  обстеження об’єктів, розташованих на території громади, незалежно від форм власності, щодо виявлення  та усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної і техногенної безпеки. Склад комісії затвердити згідно додатку 1.
  3. Під час обстежень особливу увагу звернути на евакуаційні виходи із приміщень, забезпеченість об’єктів первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками), справність електромереж та електрообладнання, захаращеність територій об’єктів залишками сухої рослинності, наявність дозвільних документів та інших порушень законодавства у сфері пожежної та  техногенної безпеки, що можуть призвести до виникнення пожежі, загибелі, травмуванні людей на них та інших надзвичайних ситуацій.
  4. Відділу з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи міської ради по результатам обстежень скласти відповідні акти, підготувати інформації, щодо виявлених недоліків, надати інформації виконавчому комітету міської ради та у відповідні  контролюючі органи  на розгляд  та прийняття відповідних рішень.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира Міщеню.

 

 

Міський голова                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
№136 від "Про посилення протипожежного захисту об’єктів різних форм власності  на території Сарненської міської територіальної громади в період літнього пожежонебезпечного періоду".doc

Останні документи

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 28 чергова сесія від 24 травня 2024 року
24 травня 2024
Результати поіменного голосування 28-ї чергової сесії від 24 травня 2024 року

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
24 травня 2024
№ 100 від 22 травня 2024 року "Про утворення комісії при виконавчому комітеті Сарненської міської ради для розгляду заяв громадян про встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду)"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
23 травня 2024
№ 97 від 20 травня 2024 року "Про нагородження Подякою Сарненського міського голови"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
23 травня 2024
№ 99 від 21 травня 2024 року "Про затвердження актів  приймання-передачі майна"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2024 рік → Травень
23 травня 2024
№ 368 від 23 травня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Пошук документів