№136 від 22 травня 2020 року "Про забезпечення пожежної безпеки на території міста Сарни у 2020 році"

22 травня  2020 року                                                                                        №136

«Про забезпечення пожежної

безпеки на території міста Сарни

у 2020 році»

Беручи до уваги розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації №105 від 06.04.2020 «Про забезпечення пожежної безпеки на території Сарненського району», керуючись  Кодексом Цивільного захисту України, указом Президента України від 24.12.2019 №948 «Про невідкладні заходи щодо запобігання пожежній небезпеці в Україні», пунктом 3 статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити Заходи щодо попередження виникнення пожеж на території міста Сарни на 2020 рік (Додаток ).

1. Керівникам комунальних підприємств розробити, затвердити плани заходів щодо попередження виникнення пожеж на об’єктах комунальної власності, територіях, що ними обслуговуються і об’єктах, що перебувають в їхньому управлінні та забезпечити їх повне виконання.

Термін: до 15 червня 2020 року

1. Керівникам комунальних підприємств, дошкільних навчальних закладів, закладів культури міста здійснювати контроль за станом пожежної безпеки на об’єктах, що перебувають в їх підпорядкуванні.

Термін:  постійно

1. КУ «Інспекція з благоустрою м.Сарни» посилити роз’яснювальну роботу серед населення приватного сектору щодо заборони спалювання на присадибних ділянках і приватних територіях залишків рослинності і сміття.

Термін: постійно

1. Виконавцям інформацію про хід виконання рішення подавати відділу житлово-комунального господарства та розвитку території міськвиконкому.

Термін: до 5 числа щокварталу

1. 6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Віктора Хомича.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                  СВІТЛАНА УСИК

до рішення виконавчого

комітету    №136 від 22.05.2020

ЗАХОДИ

щодо попередження виникнення пожеж на території міста Сарни на 2020 рік

Найменування заходів

Відповідальні за виконання

1

Створити (поновити) об’єктові матеріальні резерви для забезпечення ліквідації пожеж

До 15 червня 2020 року

2

Опрацювати розрахунок сил і засобів, пристосованої техніки підприємств, що можуть залучатись до гасіння масштабних пожеж

До 01 червня 2020 року

КП «Екосервіс»,

КП «Житлосервіс»,

КП«Сарнитеплосервіс»

3

Провести профілактичний огляд електромереж на всіх об’єктах комунальної власності та об’єктах, які обслуговуються та знаходяться в управлінні комунальних підприємств

Відповідно до затверджених графіків

4

Посилити роз’яснювальну роботу серед населення щодо заборони спалювання на присадибних ділянках і приватних територіях залишків рослинності, сміття та забезпечити контроль за дотриманням вимог пожежної безпеки та природоохоронного законодавства.

КУ «Інспекція з благоустрою м. Сарни»

5

Організувати проведення протипожежних тренувань у всіх підприємствах, установах, організаціях комунальної власності

До 1 липня 2020 року