, Адміністратор

Обстеження продовжується

На виконання розпорядження міського голови Руслана Серпенінова щодо посилення протипожежного захисту об’єктів різних форм власності на території громади в літній пожежонебезпечний період відділом з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи, спільно із фахівцями місцевого підрозділу ДСНС, Сарненського районного відділу поліції, та старостами округів, в липні поточного року продовжуються обстеження об’єктів різних форм власності, населених пунктів громади, щодо виявлення та усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Так, 13 липня 2021 року провели обстеження населених пунктів Кричильського та Городецького старостинських округів. Під час обстежень об’єктів освіти, культури, охорони здоров’я, торгівлі та місцевих пожежних команд, продовжився збір та систематизація проблемних питань для доповіді міському голові, з метою врахування та планування заходів у сфері пожежної та техногенної безпеки, на території громади. Керівникам та відповідальним особам об’єктів надавалися рекомендації та консультації, щодо швидкого усунення виявлених порушень, приведення об’єктів в належний протипожежний стан.

Відділ з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради.

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Січень
27 січня 2022
№12 від 25 січня 2022 року "Про  затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2022 та наступні роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів на території міського скверу «Залізничник» та на центральній площі міста по  вул.Широкій у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів (електромобілі, сігвеї та батут) на центральній площі міста по вул.Широкій  у  м. Сарни  "

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про передачу ноутбуків з балансу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради на баланс КЗ «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про припинення права оперативного управління майна

Пошук документів

Корисні посилання