№68 від 19 квітня 2021 року "Про затвердження умов оренди комунального майна Сарненської міської територіальної громади"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

19 квітня 2021 року № 68

Про затвердження умов

оренди комунального майна

Сарненської міської

територіальної громади

Відповідно до статті 15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою КМУ від 03.06.2020 № 483, рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 № 119, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Затвердити умови оренди комунального майна Сарненської міської

територіальної громади згідно з додатками №№ 1, 2 до цього розпорядження.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступників міського голови Міщеню В.П. та Драганчука Т.М.

Міський голова Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток № 1 до розпорядження міського голови від 19.04.2021 № 68

Умови оренди майна

Умови оренди майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади частини адміністративного приміщення Сарненської міської ради, що знаходиться на четвертому поверсі чотирьохповерхової будівлі, за адресою: Рівненська обл., м. Сарни, вул. Широка, 31, загальною площею 116,0 кв. м., розроблені відповідно до п. 111 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна.

Згідно рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 № 119 об'єкт

включений до Переліку об'єктів, щодо яких прийнято рішення про намір передачі майна в оренду без проведення аукціону відповідно до статті 15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна». Перелік другого типу.

Строк оренди 1 рік.

Розмір орендної плати становить 1 гривня в рік, визначена відповідно до пункту 10 Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 р. № 786.

Начальник відділу управління

комунальною власністю

управління ЖКГ, транспорту,

містобудування, архітектури

та управління комунальною

власністю Яна Шостак

Додаток № 2 до розпорядження міського голови від 19.04.2021 № 68

Умови оренди майна

Умови оренди майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади частини адміністративного приміщення Сарненської міської ради, що знаходиться на четвертому поверсі чотирьохповерхової будівлі, за адресою: Рівненська обл., м. Сарни, вул. Широка, 31, загальною площею 192,3 кв. м., розроблені відповідно до п. 111 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна.

Згідно рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 № 119 об'єкт

Строк оренди 1 рік.

Начальник відділу управління

комунальною власністю