, Адміністратор

№339 від 14 липня 2021 року "Про включення об’єктів оренди комунальної власності Сарненської міської територіальної громади до переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

 14 липня 2021 року 

                                             № 339

 

Про включення об’єктів оренди

комунальної власності Сарненської міської

територіальної громади до переліків

об’єктів, щодо яких прийнято

рішення про передачу в оренду 

 

На виконання Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019, керуючись Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою КМУ від 03.06.2020 № 483 (із змінами),  статтями 25, 26,59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

 

В и р і ш и л а:

 

  1. Внести зміни до переліків об’єктів оренди комунального майна, затверджених рішенням міської ради від 25.02.2021 № 119 (із змінами), згідно додатку.

 

  1. Включити об’єкти оренди комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, визначені додатком до пункту один цього рішення, до переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду.

 

  1. Опублікувати об’єкти оренди комунальної власності Сарненської міської територіальної громади на офіційному сайті Сарненської міської ради.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (М. Шапірко), з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання рішення – на заступника міського голови Міщеню В.П.

 

 

 

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
Додатки.doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про надання дозволів на розміщення засобів зовнішньої реклами"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2021  № 135 «Про організацію та ведення цивільного захисту на території Сарненської міської територіальної громади»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про Програму соціально- економічного  та культурного розвитку Сарненської міської територіальної громади  на 2022 - 2024 роки"

Пошук документів

Корисні посилання