С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

26 травня 2023 року                                                                                                               № 210

Про затвердження Положення про Сарненську

міську субланку Сарненської районної ланки

територіальної підсистеми єдиної державної

системи цивільного захисту Рівненської області

З метою врегулювання питань здійснення заходів цивільного захисту на території Сарненської міської територіальної громади, визначення складу органів управління та сил цивільного захисту, планування їх діяльності по ефективному захисту населення і територій у разі загрози виникнення або виникненні надзвичайних ситуацій, порядку виконання завдань з організації взаємодії між органами управління та силами цивільного захисту, відповідно до частин  4 статті 10 Кодексу цивільного захисту України, Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.01.2014 № 11, враховуючи вимоги розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 20.11.2015 № 684 «Про Положення про територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області» та на виконання розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 05.02.2019 року № 50 «Про затвердження Положення про Сарненську районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області», керуючись  статтею 361, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Створити Сарненську міську субланку Сарненської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області.
  2. Затвердити Положення про Сарненську міську субланку Сарненської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області, згідно з додатком , що додається.
  3. Структурним підрозділам Сарненської міської ради та підпорядкованим комунальним підприємствам (установам) забезпечити реалізацію Положення, затвердженого цим рішенням.
  4. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій, на території Сарненської міської територіальної громади, усіх форм власності неухильно дотримуватись положень цього рішення.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

210-cz-lanka-civilnogo-zahistu-vikonkom.doc.doc
210-cz-struktura-yeds-cz-dodatok-1.doc.doc
210-cz-sili-i-zasobi-dodatok-2.doc.doc