№ 266 від 26 травня 2023 року "Про заборону продажу швидкопсувних продуктів харчування на території Сарненської міської територіальної громади"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

26 травня 2023  року                                                                                        № 266

Про заборону продажу швидкопсувних

продуктів харчування на території Сарненської

міської територіальної громади

Керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,          пунктами 4,  6 Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами», затверджених наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 11.07.2003 №185,    зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 23.07.2003 №628/7949  (зі змінами),  у зв’язку з підвищенням температури повітря у весняно – літній період року,  виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Заборонити продаж швидкопсувних продуктів харчування без холодильного обладнання на території Сарненської міської територіальної громади у весняно-літній період року.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника комунальної установи «Інспекція з благоустрою Сарненської міської територіальної громади» Андрія ШАПІРКА.

Міський голова                                                                            Руслан СЕРПЕНІНОВ

266-torgivlja-shvidkopsuvni-produkti.doc.doc

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"