, Головний редактор

№16 від 01 лютого 2022 року "Про План основних заходів цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади на 2022 рік"

                                     Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я                                         

    МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

01 лютого 2022 року                                                                                  № 16

 

Про План основних заходів цивільного захисту

Сарненської міської територіальної громади на 2022 рік

 

Керуючись частиною 2 статті 19 Кодексу цивільного захисту України, пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2021 року № 1742-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2022 рік», з метою подальшого вдосконалення підготовки і забезпечення готовності органів управління та сил цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади до виконання завдань і дій за призначенням в мирний час та в умовах особливого періоду, зниження ризиків виникнення надзвичайних ситуацій та підвищення рівня захисту населення і територій:

 

  1. Затвердити план основних заходів цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади на 2022 рік (далі – План заходів) згідно з додатком.

 

  1. Структурним підрозділам Сарненської міської ради, підприємствам, установам та організаціям організувати і забезпечити виконання Плану заходів.

 

  1. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи організувати постійний контроль за станом виконання Плану заходів, забезпечити подання управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації інформації про хід виконання Плану заходів у першому півріччі – до 15 червня 2022 року, за рік – до15 січня 2023року.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира Міщеню

 

    Виконуючий обов’язки міського голови                      Іван НАЗАРЕЦЬ

                                                              

Прикріплені файли
№16 від 01 лютого 2022 року "Про План основних заходів цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади на 2022 рік".docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради
03 лютого 2023
Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Сарненського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області на території Сарненської міської територіальн

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
02 лютого 2023
№ від 02 лютого 2023 року "Про заміну адреси об’єкту нерухомого майна"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
02 лютого 2023
№ від 02 лютого 2023 року "Про розгляд звернення громадянина (особа) щодо переведення садового будинку масиву «Жовтневий», буд. №--- Сарненської міської територіальної громади у жилий будинок"

Документи → Проєкти рішень ради
02 лютого 2023
Про затвердження розпоряджень Сарненського міського голови та рішень виконавчого комітету міської ради, прийнятих у міжсесійний період

Документи → Проєкти рішень ради
02 лютого 2023
Про внесення змін до Програми  сприяння створенню, фінансової підтримки та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків  на території Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

Пошук документів