№329 від 14 грудня 2022 року "Про  внесення змін до розпорядження від 01.02.2022 № 16 « Про План основних заходів цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади на 2022 рік»"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

14  грудня 2022 року                                                                                       № 329

Про  внесення змін до розпорядження

від 01.02.2022 № 16 « Про План основних заходів

цивільного захисту Сарненської міської

територіальної громади на 2022 рік»

Керуючись частиною 2 статті 19 Кодексу цивільного захисту України, пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2021 року № 1742-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2022 рік», з метою подальшого вдосконалення підготовки і забезпечення готовності органів управління та сил цивільного захисту Сарненської міської територіальної громади до виконання завдань і дій за призначенням у мирний час та в умовах особливого періоду, зниження ризиків виникнення надзвичайних ситуацій та підвищення рівня захисту населення і територій:

1. Внести зміни до розпорядження від 01.02.2022 № 16 «Про План основних заходів цивільного захисту Сарненської міської територіальної  громади на 2022 рік», виклавши цей План у новій редакції  (додається).
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира МІШЕНЮ.

Міський голова                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

329-plan-cz.docx.docx

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу