24 вересня 2021 року                                                                                          № 514

Про надання дозволу Комунальному

підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс»

на розроблення проєкту землеустрою

щодо відведення в постійне користування

земельної ділянки на території Сарненської міської ради

Розглянувши звернення Комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс», керуючись ст.ст. 12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.   Надати дозвіл Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 2.5000 га, для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування (для обслуговування кладовища) на території Сарненської міської ради (поблизу с.Яринівка).
  2.    Проєкт землеустрою щодо відведення  земельної ділянки виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.

1.        Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                                         РУСЛАН СЕРПЕНІНОВ

№514 від 24 вересня 2021 року "Про надання дозволу Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на території Сарненської міс...".doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"