, Головний редактор

№517 від 24 вересня 2021 року "Про надання дозволу ДП «Сарненське лісове  господарство» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на території Сарненської міської ради"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я                  

 

24 вересня 2021 року                                                                                             №517    

 

“Про надання дозволу ДП «Сарненське лісове

 господарство» на розроблення проєкту

землеустрою щодо відведення в постійне

користування земельної ділянки на території

Сарненської міської ради”

 

         Розглянувши клопотання ДП «Сарненське лісове господарство» від 01.09.2021 про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на території Сарненської міської ради, керуючись ст.ст.12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та за погодженням із постійними комісіями міської ради,  міська рада

                                               

В И Р І Ш И Л А :     

 

  1. Дати дозвіл ДП «Сарненське лісове господарство» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки (кадастровий номер 5625484400:04:003:0006) площею 3.0393 га для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Сарненської міської ради.

       

  1.  Проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.

            

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
№517 від 24 вересня 2021 року "Про надання дозволу ДП «Сарненське лісове  господарство» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на території Сарненської міської ради".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання