24 вересня 2021 року                                                                                          № 512

Про надання дозволу Комунальному

підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс»

на розроблення проєкту землеустрою

щодо відведення в постійне користування

земельної ділянки в с.Городець по вул.Зарічній

Розглянувши звернення Комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс», керуючись ст.ст. 12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.   Надати дозвіл Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 2.0000 га, для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування (для обслуговування кладовища) в с.Городець по вул. Зарічній на території Сарненської міської ради.
  2.    Проєкт землеустрою щодо відведення  земельної ділянки виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.
  3.        Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                  РУСЛАН СЕРПЕНІНОВ

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про участь матері у вихованні дитини"

Документи → Проєкти рішень ради